XIII edycja OTW: polska premiera filmu Diet Fiction

20 maja, w ramach XIII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Wege odbyła się polska premiera najnowszego filmu Michała Siewierskiego, Diet Fiction. To przełomowy pełnometrażowy film dokumentalny autorstwa wielokrotnie nagradzanego filmowca i producenta popularnego filmu dokumentalnego pt. „Food Choices”, konfrontujący popularne mity oraz sprzeczne informacje propagowane przez przemysł spożywczy przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Film pokazuje druzgocący wpływ, jaki otyłość ma na życie wielu osób, i odkrywa przed widzem nowe, przełomowe wizje, jak również dowody naukowe, które mogą pomóc nam stracić zbędne kilogramy i utrzymać prawidłową masę ciała, a także poprawić stan zdrowia. Sala była pełna! :)

Na gości czekały upominki od Primaviki, Develey, kosmetyki AA, Vegafit i Vegan Cola. Dziękujemy za zainteresowanie i mamy nadzieję zorganizować pokazy filmu w kolejnych miastach!

Fot. Jakub Szafrański https://krytykapolityczna.pl/autor/jakub-szafranski/

 

 

https://www.helios.pl/

http://www.primavika.pl/

https://www.kosmetykiaa.pl/

https://vegafit.pl/

https://develey.pl/

https://www.facebook.com/VeganCola/

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.