XIII edycja OTW: Czy nabiał jest niezbędny w naszej diecie? Panel ekspercki.

22 maja, w ramach XIII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, odbył się panel ze specjalistami, podczas którego były obalane mity związane z koniecznością spożywania nabiału oraz negatywnych konsekwencjach, jakie spożywanie nabiału może ze sobą nieść, zwłaszcza w kontekście rozwoju chorób cywilizacyjnych takich jak otyłość, cukrzyca czy nowotwory hormonozależne. W debacie udział wzięli: dr Iwa Jonik, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, Piotr Tarkowski, specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, Maria Koziarkiewicz, lek. pediatra, specjalista chirurgii dziecięcej oraz Małgorzata Sobczyk, dietetyk.

Po dyskusji na słuchaczy czekała degustacja produktów od Mleczni Bracia oraz słodkości od Super Krówka, zaś upominki ufundowali Primavika, NOMAK i Develey. Serdecznie dziękujemy ekspertom za przyjęcie zaproszenia oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, inicjatywie Ekostudent z SGH za pomoc w organizacji wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom!

Fot. Maja Madejska https://www.facebook.com/roslinnastrona/

 

http://ekostudent.pl/ 

http://www.primavika.pl/

http://mlecznibracia.pl/

https://nomak.pl/

http://www.superkrowka.pl/

https://develey.pl/

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.